single-image-14

Find Books For All Ages

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit. Suspe ndisse suscipit sagittis leo sit met condimentum estibulum issim Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur cing elit scipit sagittis leo sit met condi.

PURCHASE

Cook book
of the month

PURCHASE

Henry
& the good dog

PURCHASE

Feature book
of the month

PURCHASE

Best seller
Books

PURCHASE

PEOPLE'S CHOICE

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

WHAT'S HOT IN AUGUST

Get -30% purchase on

order over $299.00

IN AUGUST

Best Author of The Month

single-image-08

” My books are marked down because most of them are marked with a on the edge by publishers.”

Savanna Walker

Our Newest Arrivals

Wrzuć na luz

37.00 

Wsiadaj i zapnij pasy! Zabieram Cię w fascynującą podróż – będziesz mógł/mogła na własne oczy przekonać się co Cię powstrzymuje. Każdy z nas ma marzenia. Ja chciałam zwolnić się z pracy i zacząć robić coś, o czym zawsze marzyłam, ale…. ciągle było jakieś ale! A to dzieci są teraz małe – poczekam jeszcze ze dwa lata. A to pora nieodpowiednia – teraz dom kupiliśmy i kredyt trzeba spłacać. A to dostałam awans. A to rodzice martwili się jak to będzie…

Znasz to?

Ciągle miałam jakieś wymówki. Zaczęłam się zastanawiać czy to tylko ja tak sabotuję samą siebie, czy wszyscy tak mają? Postanowiłam zrobić badanie, może nienaukowe, ale chciałam sprawdzić ile i jakich wymówek używają najczęściej ludzie, żeby czegoś nie robić, coś odpuścić. Okazało się, że większość z ludzi nie realizuje siebie i swoich celów przez wymówki, które ich ograniczają. Mało tego, swoje wielkie marzenia zakopali głęboko pod gruzami własnych emocji, jakie towarzyszyły im przy każdej kolejnej wyszukanej wymówce, a wszystko by usprawiedliwić siebie. Choć czuli się z tym okropnie, wybaczali sobie każdą próbę wytłumaczenia jak ważny powód mieli, aby nie spełniać swoich marzeń.

Problem z wymówkami jest zatem powszechny. Każdy je stosuje, gdy nie ma na coś ochoty albo nie chce mu się czegoś robić. Czytając książkę, dowiesz się dlaczego tak się dzieje.

Victor Hugo powiedział – “Nic nie tworzy przyszłości tak, jak marzenia”.

A co Ciebie powstrzymuje przed realizacją Twojego marzenia?

Jeśli wiesz, przejdź do konkretnego rozdziału, w którym wyjaśniam jak poradzić sobie z tym, co Cię blokuje, albo przeczytaj całą książkę.
A potem podaruj ją komuś kto, tak jak Ty i ja, ma jeszcze w życiu wiele do zrobienia, ale nie potrafi odrzucić blokujących wymówek.

ON ORDER OVER $100

Get Extra
Sale -25%

single-image-15
UPCOMING EVENTS

The Bookshop Events

Newsletter to get in touch

Stay In Touch with Our Updates